27 listopada 2021
Łańcuszek z krzyżykiem – must have jesienno-zimowej stylizacji

Łańcuszek z krzyżykiem – must have jesienno-zimowej stylizacji

W trendach jesień – zima 2021/2022 bardzo modnym będzie kolor srebrny. Odchodzimy pomału od złota, tak długo wiodącego prym, w tym sezonie stawiamy na srebro. Srebro zarówno w ubraniach, ale przede wszystkim w biżuterii.

Jaką biżuterię będziemy nosić w sezonie jesień zima 2021?

W tym sezonie królować będzie srebrna biżuteria. Występować ona będzie w modnych obecnie łańcuchach, naszyjnik z krzyżykiem, wszelkie łańcuchy, zarówno te grube, jak również srebrny łańcuszek z krzyżykiem, długie kolczyki z łańcuchów, czy bransoletki zbudowane z łańcuchów z krzyżykiem, bądź inną zawieszką.

To wszystko wpisuje się w obecnie panujące trendy modowe. Na eleganckie wyjścia do teatru czy filharmonii pamiętajmy o długiej srebrnej biżuterii, naszyjnik z krzyżykiem będzie idealnym uzupełnieniem takiej stylizacji. Natomiast na mniej formalne wyjścia warto zaopatrzyć się w srebrny łańcuszek z krzyżykiem (np. tutaj). Ta minimalistyczna forma biżuterii doda wyrazu każdej modowej stylizacji.

Połączenie złotej i srebrnej biżuterii

Jeżeli bardzo lubimy złoto, to ciekawym pomysłem może okazać się połączenie złota ze srebrem, na przykład poprzez założenie jednocześnie dwóch łańcuszków, zarówno złotego jak i srebrnego. W ten sposób będziemy miały na sobie modne srebro, nie rezygnując jednocześnie z ukochanego złota. Wszelkiego rodzaju łańcuchy nosimy nie tylko w formie biżuterii, ale również na ubraniach, obuwiu, czy dodatkach, jak chociażby torebka. Pamiętajmy, że srebro nie jest tak drogie jak złoto, każda kobieta może sobie na biżuterię wykonaną z tego surowca pozwolić, wpisując się w trendy modowe tej jesieni.

Warto zainwestować w tego typu dodatki, gdyż biżuteria, zarówno złota, jak i srebrna podkreśla każdą stylizację, powoduje, że nosząc ją błyszczymy.