24 lipca 2021
Czy rozjaśniacz niszczy włosy?

Czy rozjaśniacz niszczy włosy?

Blond włosy to marzenie niemal każdej kobiety, jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że farbowanie, a co za tym idzie także rozjaśnianie potrafi naprawdę bardzo mocno niszczyć włosy. Na szczęście istnieją sposoby, dzięki którym Twoje włosy nie będą aż tak cierpieć podczas farbowania. Chcesz je poznać?

Jak wygląda farbowanie?

Cóż, jeśli marzysz o idealnym blondzie lub kolorach pochodnych, lepiej nie próbuj farbować włosów na własną rękę w domu. Tego typu eksperymenty mogą skończyć się tragicznie zarówno dla Twojego wyglądu jak i dla zdrowia. Jak to możliwe? Cóż, jeśli korzystasz z farb o niesprawdzonym pochodzeniu, na Twoim ciele może wystąpić reakcja uczuleniowa oraz wiele innych przypadłości. Jest to jeden z najważniejszych powodów dla którego zdecydowanie lepiej jest oddać się w ręce profesjonalisty. Każdy dobry fryzjer już na początku wizyty powie Ci, że przejście z ciemnego koloru do blondu może okazać się niezwykle problematyczne. Nic jednak nie jest niemożliwe, zatem jeśli marzysz o blondzie przygotuj się na to, że być może wizytę trzeba będzie kilkukrotnie powtórzyć. Wszelkie poprawki są oczywiście po to, by Twoje włosy wyglądały możliwie jak najlepiej.

Rozjaśniacz do włosów – z czym to się wiąże

Cóż, rozjaśniacz przeważnie kojarzony jest z tym, że bardzo niszczy włosy, a cała fryzura po użyciu rozjaśniacza wygląda na bardzo spuszoną oraz zaniedbaną. Jeśli marzysz o jasnym odcieniu na włosach, ale przeraża Cię wizja używania rozjaśniacza do włosów, mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość! Otóż nie każdy rozjaśniacz do włosów ma aż tak destrukcyjne działanie, zobacz najlepsze: trena.pl/189-rozjasniacze-i-dekoloryzacja. Jeśli zatem chcesz zrezygnować z wymarzonej fryzury tylko ze względu na rozjaśniacz, wiedz, że wcale nie musisz tego robić. Wystarczy, że zadbasz o to, by fryzjer używał odpowiednich składowo produktów, a także, by Twoje włosy podczas całego zabiegu były zabezpieczonego przed szkodliwym działaniem substancji zawartych w rozjaśniaczu.

Jak widzisz rozjaśniacz da się okiełznać, jeśli zatem chcesz cieszyć się nowym kolorem włosów, jeszcze dziś umów się do swojego fryzjera.