24 lipca 2021
Najlepsze pomysły na udekorowanie ścian

Najlepsze pomysły na udekorowanie ścian

Próbujesz urządzić i udoskonalić swój dom, ale nie masz pomysłu. Znudziły Ci się stare dekoracje i masz ochotę na zmianę oraz nadanie wnętrzu charakteru i wyrazistości? Doskonałym rozwiązaniem w taki przypadku są obrazy na płótnie.

Rodzaje obrazów na płótnie

Obecnie do wyboru mamy wiele obrazów z różnych kategorii. Dostępne są klasyczne pejzaże, martwa natura, stylowe portrety, kompozycje ze zwierzętami, wizje miast i architektury czy też innowacyjne abstrakcje. Ponadto do pokoju dziecięcego można wybrać obraz z bohaterami bajek, komiksów czy kreskówek.


Wybór zależy od stylu wnętrza. Jeżeli posiadamy antyki, idealnym dodatkiem będzie klasyczny obraz. Jeżeli natomiast stawiamy na modę i nowoczesność, z pewnością najlepiej pasuje obraz o tematyce abstrakcyjnej lub architektonicznej.


Rozróżnić także można obrazy na płótnie pod względem kolorów: najczęściej występują obrazy kolorowe, wyraziste lub pastelowe, jednak coraz częściej pojawiają się obrazy czarno – białe, które idealnie nadają się do nowoczesnego designu.

Cena obrazu na płótnie


W zależności od rozmiaru, obramowania oraz tematyki obrazu, ceny są zróżnicowane, jednak najczęściej można spotkać już obrazy w cenie od kilkuset złotych. Dzięki temu możemy udekorować wnętrze niewielkim kosztem. Ponadto, obraz na płótnie to bardzo ciekawy pomysł na prezent z różnych okazji.

A zatem, optymalne rozwiązanie dekoracji ścian to właśnie obraz na płótnie ze względu na swoje walory estetyczne, cenę oraz możliwość zmiany w każdym momencie.

Poczytaj więcej na tej stronie