Broszka to element biżuterii, który jeszcze do niedawna wielu osobom kojarzył się głównie ze stylizacjami z szafy babci. Obecnie jednak najwięksi światowi projektanci znowu promują modę na broszki, sprawiając, że stają się one bardzo pożądanym elementem biżuterii. Prawda jest taka, że broszki to bardzo uniwersalne dodatki, potrafiące odmienić charakter każdej stylizacji.

Jak nosić broszki?

broszki srebrne

Broszki tak naprawdę dopasować można niemal do wszystkiego, w zależności od tego, jaki model się wybierze. Jeśli chodzi o te srebrne broszki, to zdecydowanie będą one pasowały do klasycznych, szlachetnych stylizacji, podkreślając ich kobiecość i prostotę. Broszki srebrne, z reguły zawierające motywy kwiatowe lub roślinne, potrafią nawet ze zwykłej małej czarnej uczynić strój naprawdę efektowny i przyciągający uwagę. Jeśli chodzi o nowoczesne broszki, to mogą być one wykonane praktycznie ze wszystkiego – skrawków materiału, filcu czy też piór. Doskonale będą one odnajdywać się w codziennych stylizacjach, dodając im koloru i charakteru.

Dlaczego broszki są takie wyjątkowe?

Broszka to niemal zapomniany element biżuterii, który ponownie wraca do łask. Tak naprawdę, można ją nosić na tak wiele różnych sposobów, że każda kobieta z pewnością znajdzie taki, który najbardziej odpowiada. Panie, które nie chcą nosić broszek w standardowy sposób, przypiętych do ubrania, mogą zdecydować się na umieszczenie ich na przykład na pasku, kapeluszu czy też torebce. Co ciekawe, niektóre kobiety z bardzo dobrym efektem przypinają broszki nawet na butach! Ten element biżuterii z pewnością sprawdzi się także, jeśli chodzi o spięcie brzegów sweterka lub chusty.