16 września 2021
Podstawowy asortyment każdej korporacji

Podstawowy asortyment każdej korporacji

W biurze zawsze znajdzie się coś do podpisania i z tego też względu przydadzą się na pewno artykuły piśmiennicze.

Co zalicza się do artykułów piśmienniczych?

Na pewno wszelkiego rodzaju długopisy, cienkopisy, markery, ołówki. W ostateczności do tej grupy można też zaklasyfikować wieczne pióra, ale one już powoli odchodzą do lamusa.Również wszelkiej maści kolorowy papier, papier ksero i zakładki indeksujące nalezą do kanonu artykułów piśmienniczych https://www.biurfan.pl/artykuly-pismiennicze-cat-61 .

Najczęstsze problemy z artykułami piśmienniczymi

Do najczęstszych problemów zalicza się przede wszystkim:

• zagubienie lub zapodzianie w zakamarkach korporacyjnych biurek.
• brak atramentu lub niewyraźny charakter pisma.
• długopisy lubią się też rozlewać, brudząc przy okazji ręce i ubranie.
• środki piśmiennicze typu ołówek lubią się łamać lub chować przed nami, co zazwyczaj podnosi nam ciśnienie. Jest to tak zwana złośliwość rzeczy martwych.
• często mylą nam się kolory długopisów, a to jest czasem karygodne, bo ważnych dokumentów nie podpisuje się czerwonym lub zielonym atramentem.

Kto jest w biurze najbogatszy w artykuły piśmiennicze?

To oczywiście sekretarka, bo ona ma najwięcej kolorowych długopisów, zakreślaczy, ołówków i zakładek indeksujących. One musi być przewidująca, bo zmusza ją do tego jej stanowisko. Gdyby była opieszała i niezorganizowana, nie mogłaby z niczym zdążyć. To prowadziłoby do totalnego bałaganu i tego, że wszystko stanęłoby na głowie. Tak więc sekretarka to pracownik wielozadaniowy, który dba nie tylko o biuro, ale i o to, by innym niczego nie zabrakło.